Operator maszyn CNC

Lokalizacja: dowolna

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenia zawodowego/średniego
- minimum --letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rysunku technicznego ,

Obowiązki osoby zatrudnionej:
- obsługa frezarek CNC, - osie, ze sterowaniem HEIDENHAIN
- praca dwuzmianowa

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie:
od --,-- zł---,-- zł na godzinę brutto + premia do --% uzależniona od wydajności

Zatrudnienie od zaraz

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy:
Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa
ul. Fabryczna -
------ Pakość
tel.: -- / ---------
e-mail: sekretariat@notec.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"