Zatrudnię ludzi do pracy na budowie

Lokalizacja: dowolna

Firma VABO Sp. z o. o. świadczy usługi budowlane na terenie całego województwa kujawsko - pomorskiego .
Tworzą ją osoby, których umiejętności i wieloletnie doświadczenie wyróżniają się na rynku budownictwa.
W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko kierownika nadzoru,brygadzistę , majstra ,do którego zadań będzie należała koordynacja pracy pracowników na budowie.

Opis stanowiska:
·        Kierowanie zespołem pracowników (---- osób )
·        Nadzór oraz koordynacją prac wykonywanych na budowie
·        Realizacja budowy zgodnie z przekazaną dokumentacją wykonawczą
·        Przekazywanie dokumentacji do biura
·        Nadzór nad powierzonym sprzętem
Wymagania:

·        Doświadczenie w branży budowlanej

·        Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole
·        Znajomość zasad BHP i przepisów prawa budowlanego
·        Samodzielność i wysokie zaangażowanie
Oferujemy:
·  Zakwaterowanie (oddzielny pokój)
·        Konkurencyjne wynagrodzenie
·        Pracę w stabilnej firmie
·        Długofalową współpracę w strukturach firmy, możliwość rozwoju zawodowego
·        Terminowość wypłat
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny .
Kontakt: -----------