INOFAMA SA Inowrocław

Lokalizacja: Inowrocław

Jedna z większych Firm w regionie oraz uznany polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Opis stanowiska:

Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi:
- współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń,
- planowanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń procesu technologicznego,
- prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej i nadzór nad jej poprawnością.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego technicznego (preferowany kierunek: Mechaniczny),
- dobrej znajomości terminologii technicznej,
- kreatywności i umiejętności pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- elastyczne formy zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- ubezpieczenie medyczne.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres:

INOFAMA S.A.
Biuro Spółki
ul. Metalowców -
------ Inowrocław

lub e-mailem: kadry@inofama.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Na podstawie art. - ust. - RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest INOFAMA S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. utrzymania ruchu.