INOFAMA SA Inowrocław

Lokalizacja: Inowrocław

Jedna z większych Firm w regionie oraz uznany polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa poszukuje osób na stanowisko:
SPECJALISTA ds.utrzymania infrastruktury
Opis stanowiska:
Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi : planowanie i nadzorowanie przeglądów, konserwacji i napraw budynków oraz budowli Spółki, prowadzenie nadzoru inwestorskiego przy pracach budowlanych wykonywanych na rzecz Spółki, prowadzenie wymaganej dokumentacji tech. i nadzór nad jej poprawnością.
Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia co najmniej średniego/preferowany kierunek:budownictwo/,uprawnień w zakresie prowadzenia nadzoru nad pracami budowlanymi, kreatywności i umiejętności pracy w zespole, wyższe wykształcenie na kierunku budownictwo będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
elastyczne formy zatrudnienia-dostosowanie do preferencji kandydata, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, ubezpieczenie medyczne.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres:
INOFAMA S.A. Biuro Spółki ul. Metalowców -, ------ Inowrocław
lub e-mailem: kadry@inofama.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Na podstawie art. - ust. - RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest INOFAMA S.A. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. utrzymania infrastruktury. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie w myśl postanowień art. - pkt -- RODO.