Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja: dowolna

AGROFART Producent Maszyn Rolniczych w Dąblinie k. Gniewkowa poszukuje na stanowisko Specjalista ds. Zakupów.
Obowiązki:
- Kompleksowa realizacja procesu zakupów,
- Analiza posiadanych zasobów i zapotrzebowania na nie,
- Prowadzenie uzgodnień technicznych,
- Poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców,
- Kontrola magazynowa
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne,
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
- Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz komunikatywność ,
- Mile widziana znajomość branży rolniczej (maszyn rolniczych),
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
Oferujemy:
- Stabilną pracę w rozwijającej się firmie o profilu produkcyjno- rolniczym,
- Możliwość rozwoju, udziału w spotkaniach oraz targach branżowych,
- Przyjemną atmosferę pracy,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: anna.rozycka@agrofart.com
Więcej informacji pod nr telefonu -----------.