Magazynier

Lokalizacja: Inowrocław

Firma Buster Buczyński i Stejter Sp. z o. o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko: Magazynier
Opis stanowiska
• Prace magazynowe związane z przyjmowaniem i wysyłką materiałów i towarów,
• Nadzór nad prawidłowością i rzetelnym prowadzeniem dokumentacji magazynowej,
• Wystawianie dokumentów,
• Obsługa systemów informatycznych ds. zarządzania magazynem.
Wymagania
• Doświadczenie w pracy w magazynie lub dziale logistyki produkcyjnej
• Znajomość systemu magazynowego (Comarch ERP XL) – mile widziana,
• Uprawnienia na obsługę wózków widłowych – wymóg konieczny
• Elastyczność, dyspozycyjność,
• Uczciwość, rzetelność,
• Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
• Dużą samodzielność,
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (od -- zł brutto/godz.)
• Możliwość awansu,
• Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz
Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres mailowy: praca@firmabuster.pl z dopiskiem "Magazynier"
Klauzula informacyjna: Administratorem danych jest Buster Buczyński i Stejter Sp. z o. o. z siedzibą w Inowrocławiu, przy ul. Wiejskiej --. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. - ust. - pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z -- kwietnia ---- r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez - miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie - m-cy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. - ust. - lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. - ust. - lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”