Zatrudnię osobę na stanowisko pracownik biurowy- WYMAGANA BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SUBIEKT.

Lokalizacja: Inowrocław

Zatrudnię osobę na stanowisko pracownika biurowego
Wymagania:
 biegła obsługa komputera;
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Ofice;
 biegła znajomość programu Subiekt (wymagane doświadczanie w wprowadzaniu dokumentów do programu Subiekt, jednocześnie informujemy, iż osoby bez udokumentowanego doświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji),
 prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
 praca przy komputerze, drukarkach -skanowanie i drukowanie dokumentów;
 przygotowanie dokumentów do wprowadzenia;
 weryfikacja otrzymanych dokumentów;
 wprowadzanie dokumentów do programu Subiekt.
Praca od poniedziałku do piątku od - do -- w biurze w Jaksicach (- km od Inowrocławia).
Osoby zainteresowane prosimy, aby w temacie maila wpisały nazwę stanowiska „aplikacja na stanowisko Pracownik biurowy” e-mail: kadry@inelbud.pl
Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INELBUD Sp. z o.o. sp.k dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami z dn. --.-- ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.z ----, nr ---, poz. --- z póź. zm)”.
Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD sp. z o.o. sp.k zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
-. Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest INELBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Jaksicach, dane kontaktowe: biuro@inelbud.pl, tel. -- --- -- --.
-. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.
-. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
-. Przetwarzanie podanych przez Pana/Panią danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. - ust. - lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. - ust. - lit. a) RODO).
-. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. - ust. - lit. f) RODO).
-. Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
-. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji, tj. nie dłużej niż - miesięcy od dostarczenia CV. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres nie dłuższy niż -- miesięcy od dostarczenia CV.
-. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
-. Przesłanie do naszej firmy przez Pana/Panią CV lub innych dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji (w tym jakichkolwiek danych wrażliwych, które nie są wymagane i nie będą przetwarzane na tym etapie rekrutacji) będzie jednoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na powyższe i umożliwi nam rozpatrzenie oferty.