Programista PLC utrzymania ruchu systemów sterowania

Lokalizacja: Inowrocław

Zakres obowiązków:
• diagnostyka i serwis sterowników PLC, systemów wizualizacji i urządzeń komputerowych
• programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA
• programowanie systemów kontroli procesów typu DCS
• wdrażanie nowych rozwiązań i modernizacja elementów systemów sterowania
Oczekiwania wobec kandydatów:
• wykształcenie techniczne (kierunek: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do wyjazdów służbowych
• zaangażowanie, chęć nauki i rozwoju swoich umiejętności
Dodatkowe atuty:
• wyższe wykształcenie techniczne
• umiejętność programowania sterowników PLC, w szczególności Siemens S-
• doświadczenie w utrzymaniu ruchu
Oferujemy:
• zatrudnienie na postawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
• narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
• kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
• szkolenia kompetencyjne wewnętrzne i zewnętrzne
• grupowe ubezpieczenie na życie
• świadczenia socjalne, dofinansowanie karty MultiSport
• interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia