Specjalista ds. technicznych

Lokalizacja: Gniewkowo

Firma K.C.B. INTERLIGHT – Sp. z o.o. w Gniewkowie– producent wyrobów świecarskich - poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalisty ds. technicznych

Główne zadania i obowiązki:
- Prowadzenie zakupów wytypowanych przez przełożonych i współpracowników materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych niezbędnych do utrzymania gotowości ruchowej i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz współpraca z przełożonym przy zabezpieczaniu materiałów i części w wypadku awarii.
- Zbieranie ofert na usługi, materiały i części zamienne.
- Wystawianie zapotrzebowań oraz właściwe rozliczanie dokumentów zakupu.
- Nadzorowanie stanu technicznego, prawidłowej eksploatacji, ubezpieczeń, rozliczenie przebiegów i zużycia paliwa samochodów osobowych i ciężarowych

- Prowadzenie inwestycji budowlanych, modernizacji i prac remontowych [przygotowywanie wniosków inwestycyjnych, ofert zakupu, negocjowanie cen i warunków kontraktu];
- Rozliczanie inwestycji i prac remontowych,
- Prowadzenie dokumentacji obiektów budowalnych oraz kontrola nad przeglądami tych obiektów;
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
- Bieżąca kontrola czystości i estetyki obiektów firmy

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane w kierunku technicznym lub budowlanym);
- Mile widziane doświadczenie zawodowe: najlepiej kilkuletni staż na podobnym stanowisku;
- Dobra znajomość pakietu MS Office, SAP
- Umiejętność obsługi programów do rysunku technicznego;
- Znajomość przepisów prawa budowlanego;
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego (B-) lub niemieckiego;
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Dobre warunki pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.