Zdobądź z nami uprawnienia i rozpocznij pracę w CIECH Serwis i Remonty!

Lokalizacja: Janikowo

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad --- krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Rozwijaj się z nami i dołącz do nas jako:
Tokarz
Janikowo

Oferujemy pełen pakiet szkoleń oraz sfinansujemy niezbędne uprawnienia.

Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń,
• umiejętność dobrej koncentracji, odpowiedzialność, samodzielność.

To oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - pakiet szkoleń, dzięki którym zdobędziesz wymagane uprawnienia,
• możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Twój zakres obowiązków:
• zabezpieczenie ciągłej gotowości i sprawności maszyn, urządzeń i aparatów produkcyjnych,
• wykonywanie prac związanych z obróbką skrawaniem na potrzeby realizacji prac serwisowych na terenie zakładu,
• realizację zgłoszonych zleceń.