LAMINATOR

Lokalizacja: Gniewkowo

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Agrofart, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: LAMINATOR.

Miejsce pracy: Dąblin k. Gniewkowa, woj. kujawsko-pomorskie

Zadania:
-przygotowanie elementu do laminatu
-laminowanie
-nakładanie topcoat/gelcoat
-polerowanie, szlifowanie

Oczekiwania:
-doświadczenie na ww. stanowisku
-umiejętność czytania i pracy na podstawie rysunku technicznego
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-uczciwość odpowiedzialność
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-mile widziana znajomość branży rolniczej
-mile widziany rencista/emeryt

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość zdobycia doświadczenia
-pracę jednozmianową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@agrofart.com
Lub kontakt telefoniczny pod numerem: --- --- ---.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia -- maja ---- roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z ----, poz. ----) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (RODO)."