Zatrudnimy pracowników introligatorni

Lokalizacja: Inowrocław

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży poligraficznej poszukuje:
Pracowników introligatorni
Opis stanowiska:
• obsługa maszyn
• prace pomocnicze na linii produkcyjnej
• pakowanie gotowych produktów
Oczekiwania:
• mile widziane wykształcenie o profilu technicznym
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• zdolności manualne
Oferujemy:
• pracę w zgranym zespole
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
• dla najlepszych długotrwałą współpracę
• po okresie wdrożenia umowę o pracę
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o złożenie CV z dopiskiem "Pracownik introligatorni" na portierni Druk-Intro S.A. ul. Świętokrzyska -- w Inowrocławiu. Kandydatury można zgłaszać również przesyłając dokumenty aplikacyjne na adres mailowy: praca@druk-Intro.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art. - ust. - lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) ----/--- z dnia -- kwietnia ---- r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy --/--/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).