Pracownik działu technologicznego

Lokalizacja: Gniewkowo

Główne zadania i obowiązki:
- kompleksowy nadzór technologiczny procesu produkcyjnego w tym nadzór nad wdrażaniem nowych technologii;
- weryfikowanie danych wejściowych do procesów;
- prowadzenie zapisów wymaganych przez obowiązujące procedury, przepisy wewnętrzne i normy;
- okresowe sporządzanie zestawień, analiz, raportów dla potrzeb Zarządu;
- ustalanie przyczyn wystąpienia problemów technologicznych;
- diagnozowanie problemów technicznych;
- tworzenie kart technologicznych i rysowanie schematów linii;
- tworzenie instrukcji roboczych, instruktaż pracowników;
- testy technologiczne na dobór surowca.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe – kierunek chemiczny ( lub inny kierunek ścisły)
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu podstawowym,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Samodzielność i dobra organizacja pracy;
- Dokładność, staranność i terminowość;
- Umiejętność planowania i pracy w zespole;
- Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Dobre warunki pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Stabilne zatrudnienie;
- Możliwość rozwoju.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.