Zatrudnię tokarza

Lokalizacja: Inowrocław

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa zatrudnimy doświadczoną osobę na stanowisko TOKARZ.

Zadania:

- toczenie elementów na tokarce uniwersalnej,

- kontrola jakości wykonywanych elementów,

- prace z zakresu obróbki mechanicznej.

Oczekiwania:

- doświadczenie na ww. stanowisku,

- umiejętność czytania i pracy na podstawie rysunku technicznego,

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

- uczciwość, odpowiedzialność,

- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,

- mile widziana znajomość branży rolniczej,

- mile widziany rencista/emeryt.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość zdobycia doświadczenia,

- pracę jednozmianową.

Praca w Gniewkowie z możliwością bezpłatnego zakwaterowania.

Rodzaj zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa o dzieło / B-B).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca[at]agrofart.com. Masz pytania? Zadzwoń pod --- --- ---.