Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu

Lokalizacja: Inowrocław

Opis
Miejsce pracy: Inowrocław

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska:

marketing dla sklepów internetowych i stacjonarnych
sprzedaż produktów na serwisach aukcyjnych oraz innych platformach sprzedaży
przygotowanie projektów graficznych
przygotowanie nadruków i haftów - personalizacji odzieży i obuwia i akcesoriów
opieka nad serwisami społecznościowymi i blogiem
tworzenie tekstów promocyjnych i opisów produktów
wykonywanie zdjęć produktów
zarządzanie kampaniami reklamowymi
wspólne tworzenie i realizacja strategii marketingowej
realizacja ustalonych celów
optymalizacja efektywności poszczególnych działań
wspólne tworzenie procedur i procesów
analiza efektywności działań
przygotowanie raportów
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. --.--.-- o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr --- poz. --- z późn. zm.).

Wymagania:

- Chęć do ciągłego uczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

- Znajomość języka angielskiego

- Znajomość zagadnień związanych z marketingiem e-commerce

- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

- Dobra organizacja pracy - skuteczna i terminowa realizacja zadań

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagradzania dostosowany do kwalifikacji i doświadczeń kandydata

- Możliwość realnego wpływu na strategię i rozwój firmy

- Umowę o pracę na cały etat

- Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Luźną i partnerską atmosferę w firmie

- Elastyczne godziny pracy.