Technolog

Lokalizacja: Inowrocław

Firma KMW Invest Sp. z o.o., dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy : Inowrocław

Główne zadania na stanowisku pracy :

• Opracowanie rozwiązań technologicznych dla nowych projektów oraz zmian w już istniejących.
• Dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych oraz walorów estetycznych.
• Obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria oraz wsparcie procesu wyceny.
• Doradztwo w zakresie technicznym oraz wizualno-estetycznym.
• Współpraca z Konstruktorem w tworzenie koncepcji konstrukcji przy jak najefektywniejszym wykorzystaniu odpowiednich programów i narzędzi mając na celu dążenie do jak najlepszych standardów projektowych.
• Nadzór nad dokumentacją techniczną ( rysunki, programy CNC, zmiany projektowe, rozkroje, itp.).
• Wykonywanie obliczeń mających na celu jak najefektowniejsze wykonanie projektu w zakresie rozwiązań technologicznych, jakościowych, bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztowej.

Wymagania :

• Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane doświadczenie kierunkowe (technologia drewna, meblarstwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne techniczne).
• Min. - lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych.
• Znajomość programu AutoCad, Inventor, TopSolid, SolidWorks, Solid Edge, itp. Oraz rysunku technicznego.
• Znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel).
• Samodzielność oraz kompleksowość w myśleniu i działaniu.
• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji i łatwość nawiązywania kontaktów.
• Znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego lub niemieckiego.
• Dyspozycyjność oraz mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy :
• Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.
• Zakres obowiązków umożliwiających rozwój i zdobycie doświadczenia.
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
• Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.
• Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych, sympatycznych i kreatywnych osób, a jednocześni e wysokiej klasy specjalistów i inżynierów.
• Premie świąteczne.
• Preferencyjne warunki ubezpieczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.