STAŻ do 30 r.ż. Pracownik biurowy

Lokalizacja: Inowrocław

Pracownik Obsługi Biurowej- przyjmę na staż osobę do -- r. ż.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support zajmujące się dystrybucją nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego przyjmie na staż osobę do -- roku życia na stanowisko Pracownika Obsługi Biurowej.

ZADANIA: pomoc przy prowadzeniu biura, udział w procesie obiegu dokumentów, wsparcie działań logistycznych, prace administracyjne, drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie (mile widziany student/ka), znakomita znajomość pakietu Office, uczciwość i pogodne usposobienie.

WARUNKI PRACY: staż od pon. do pt. w godz. -.-----.--, wynagrodzenie stypendium stażowe + dodatki, praca w młodym zespole, możliwość zatrudnienia i rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy.

APLIKACJĘ zawierającą CV z dopiskiem "STAŻ" (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres rekrutacja@invest-support.pl lub dostarczyć osobiście w siedzibie firmy przy ul. Jacewskiej --- w Inowrocławiu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem --- --- ---.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.