Pomocnik mechanika w dziale utrzymania ruchu Ekoserwis Janikowo

Lokalizacja: Janikowo

Ekoserwis działa na rynku od ponad -- lat. Zajmujemy się odzyskiwaniem opakowań z tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem, poszukujemy zaangażowanego pracownika do pomocy w utrzymaniu ruchu maszyn w przedsiębiorstwie:

Twoje zadania:

* wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
* realizujesz okresowe przeglądy
* serwisujesz maszyny i urządzenia
* współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
* jesteś członkiem zespołu operacyjnego utrzymania ruchu

Wiedza i doświadczenie, które wykorzystasz na stanowisku:

* Wykształcenie średnie: mechanik / elektryk
* Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i hydraulicznych
* Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
* Uprawnienia SEP

Oferujemy:

• umowa o pracę na --miesięcznym okresie próbnym

• adekwatne wynagrodzenie, zależne od wykształcenia, doświadczenia i posiadanych uprawnień

• praca w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV w załączniku wraz z numerem telefonu.

Preferowany kontakt mailowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ekoserwis Marcin Łysiak z siedzibą w Janikowie przy ul. Bolesława Prusa --a. zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z ---- r., poz. ---)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ekoserwis Marcin Łysiak z siedzibą w Janikowie przy ul. Bolesława Prusa --a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia -- czerwca ---- r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.