OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja: Inowrocław

Firma KMW Invest Sp. z o.o. , dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży meblowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora CNC
• umiejętność odczytywania rysunków technicznych
• dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Zadania:
• obsługa urządzeń CNC
• wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość przyuczenia do zawodu
• wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
• bardzo dobrą atmosferę w pracy
• możliwość długotrwałej współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać na adres e-mail kadry@kmw-invest.pl
W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny --- --- --- wew. ---.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z ---- r., Nr ---, poz. ---, ze zm.), prowadzonych przez KMW Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KMW Invest Sp. z o.o., ------ Inowrocław ul. Marcinkowskiego ---. KMW Invest Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu:
• przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
• sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji (art. - ust - lit. a, art. - ust. - lit. b oraz art. - ust. - lit. c RODO).
Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów lub jeśli udzielona zostanie odpowiednia zgoda, przez okres - roku od momentu jej wyrażenia. Ma Pani/Pan prawo do żądania od KMW Invest Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi realizację procesu rekrutacyjnego z Pani/ Pana udziałem.