Magazynier/ pakowacz

Lokalizacja: Inowrocław

Miejsce pracy: Pakość
CV proszę wysyłać na adres: a.hankiewicz@souvre.pl

Zadania:

- rozładunek dostaw towaru,
- kompletowanie przesyłek,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

- zaangażowanie,
- sumienność,
- prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:
-. Administratorem danych osobowych członków Klubu Souvre jest SOUVRE INTERNATIONALE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Inowrocławiu (------), ul. Aleja Okrężna -; dane kontaktowe: bok@souvre.pl.
-. Inspektor Ochrony Danych Osobowych – dane kontaktowe: Inowrocław (------), ul. Aleja Okrężna -, adres email: iod@souvre.pl.
-. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.
-. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
-. Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. - ust. - lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. - ust. - lit. a) RODO).
-. Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
-. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres - roku.
-. Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
-. Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
--. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
--. Brak powyższej zgody uniemożliwi Spółce rozpatrzenie oferty.