POMOCNIKA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

Lokalizacja: dowolna

W związku z dynamicznym rozwojem JM Autoserwis poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:
- Pomaganie w pracy mechanikowi
- Wykonywanie samodzielnie nieskomplikowanych napraw.
- Pomoc w organizowaniu części zamiennym.
- Utrzymanie w czystości warsztatu.

Wymagania:
- Wykształcenie mechaniczne - mechanik pojazdów samochodowych lub pokrewne.
- Wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej (praktycznej i teoretycznej).
- Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole

Czynne prawo jazdy kat. B

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w wyposażonym w nowy sprzęt warsztacie,
- Szkolenia zawodowe,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Dostęp do oprogramowania oraz sprzętu diagnostycznego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z ---- r., poz. ---). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.