Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja: dowolna

Sklep internetowy poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży internetowej. Nasza firma od wielu lat zajmuję się sprzedażą przez internet rożnych produktów codziennego użytku.

Zakres obowiązków:

-tworzenie aukcji produktów
-analiza cen oraz monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

-umiejętne tworzenie tytułów aukcji
-umiejętność tworzenia ciekawych szablonów oraz opisów aukcji
-planowanie sprzedaży
-komunikatywność
-zaangażowanie
-dobra organizacja pracy

Zapewniamy:

-pełny wymiar czasu pracy (praca od poniedziałku do piątku -.-----.--)
-miejsce pracy - Inowrocław
-wynagrodzenie
-umowę o pracę
-wstępne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
-udział w ciekawych projektach
-możliwość rozwoju zawodowego
-przyjazną atmosferę

Mile widziane:

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość Subiekta GT

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres : dorota@mimport.pl