Handlowiec

Lokalizacja: Inowrocław

Salon Łazienek BLU w Inowrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko handlowca. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres  eryk.tabaczynski@blu.com.pl

Zadania
- obsługa klienta,
- przygotowywanie ofert,
- negocjacje handlowe,
- utrzymanie dobrego kontaktu z klientami,
- mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej, płytkowej,
- promowanie firmy i jej produktów
Wymagany profil kandydata/kandydatki
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie w handlu,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętność negocjacji,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- znajomość podstaw obsługi komputera
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie stałe oraz premie uznaniowe,
- pracę w dynamicznym zespole,
- szkolenia produktowe,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli nie boisz się wyzwań i interesujesz się tematyką wyposażenia wnętrz dołącz do naszego zespołu aplikując na naszą ofertę.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. --.--.-- o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr --- poz. --- z późn. zm.)"