MECHANIK MASZYN I OBRABIAREK

Lokalizacja: Pakość

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenia zasadniczego zawodowego
- doświadczenia w zawodzie mechanika , ślusarza albo tokarza

Obowiązki osoby zatrudnionej:
- wykonywanie na maszynach skrawających różnorodnych prac tokarskich i ślusarskich ,
- remont maszyn do obróbki metali ,
- proste toczenie detali do remontów ,

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie --,-- zł do --,-- zł brutto/godzina + premia do --%

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy:
Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa
ul. Fabryczna -
------ Pakość
Tel. -- / ---------
e-mail: sekretariat@notec.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"