Pracownik biurowo-magazynowy - umowa o pracę

Lokalizacja: Inowrocław

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support zajmujące się dystrybucją nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego zatrudni osobę na stanowisko Pracownika biurowo-magazynowego.

ZADANIA: telefoniczna i internetowa obsługa klienta, przygotowywanie ofert, wydawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich, kompletowanie towaru do wysyłki, opracowywanie dokumentów, ewidencjonowanie stanów magazynowych.

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie (mile widziany student), prawo jazdy kat. B, znakomita znajomość pakietu Office, uczciwość i pogodne usposobienie.

WARUNKI PRACY: od pon. do pt. w godz. -.-----.--, wynagrodzenie zasadnicze + dodatki, praca w młodym zespole, możliwość rozwoju, niezbędne narzędzia pracy.

APLIKACJĘ zawierającą CV z dopiskiem "Biurowo-Magazynowy" (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres rekrutacja@invest-support.pl lub dostarczyć osobiście w siedzibie firmy przy ul. Jacewskiej --- w Inowrocławiu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem -----------.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.