STOLARZ

Lokalizacja: Pakość

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:

STOLARZ

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia min -lata w pracy na stolarni,
- umiejętności czytania rysunku technicznego,
- umiejętności posługiwania się piłą, grubościówką, wiertarką, szlifierką,
- umiejętność pracy z modelami odlewniczymi będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki osoby zatrudnionej:
- obsługa maszyn do obróbki drewna,
- bieżąca naprawa modeli odlewniczych,
- budowa modeli odlewniczych,

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- spotkania integracyjne
- preferencyjne pożyczki
- parking dla pracowników
- paczki świąteczne
- program rekomendacji pracowników
- możliwość uzyskania uprawnień
- pikniki rodzinne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@notec.com.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"