Elektryk - pompy ciepła

Lokalizacja: Inowrocław

Elektryk – stała współpraca.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż i uruchamianie powietrznych pomp ciepła.
• Prace elektryczne.
• Wykonywanie przeglądów oraz serwisów pomp ciepła

WYMAGANIA:
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość zagadnień elektrycznych i hydraulicznych
• Mile widziane doświadczenie montażu systemów cieplnych, hydraulice, klimatyzacji
• Zdolności manualne
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Dobra organizacja własnego czasu pracy
• Zapał do pracy, dyspozycyjność i solidność
• Gotowość do częstych wyjazdów

MILE WIDZIANE:
• Uprawnienia elektroenergetyczne „E” i/lub F-gaz

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B-B
• Szkolenia specjalistyczne oraz produktowe
• Wsparcie techniczne
• Szkolenia instalacyjne w terenie
• Profesjonalne narzędzia pracy
• BARDZO atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od montażu
• Szkolenia z uprawnień elektroenergetycznych, f-gazowych i montażowych pomp ciepła.