Konsultant ds. Rynku OZE - pompy ciepła, fotowoltaika

Lokalizacja: dowolna

Konsultant ds. Rynku OZE

Zadania:
- konsultacje oraz doradztwo w zakresie pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych,
- odbywanie spotkań wygenerowanych przez firmę,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- tworzenie dokumentacji ofertowej,
- zawieranie umów z klientami,

Wymagania:
- minimum rok doświadczenia w sprzedaży
- doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług w terenie,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- praktyczna umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
- zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- znajomość branży elektroenergetycznej, ciepłowniczej, OZE

Oferujemy:
- stabilną i długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B-B,
- wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej,
- innowacyjne i konkurencyjne produkty,
- szkolenia branżowe oraz produktowe

kontakt: biuro@viasystem-fotowoltaika.pl
Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. --.--.-- roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr --- poz. ---).