Operator Urządzeń Produkcyjnych

Lokalizacja: Inowrocław

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad -- lat świadczy usługi HR w -- krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obowiązki:

- obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,

- obsługa instalacji produkcyjnych,

- terminowość zadań,

- pomiar produktu zgodnie z dokumentacją jakościową

- przestrzeganie przepisów BHP i jakościowych

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,

- mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym,

- gotowość do pracy na - zmiany,

- umiejętność szybkiego uczenia się,

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem,

- chęci i motywacja do pracy.

Oferujemy:

- pakiet szkoleń na początku zatrudnienia,

- przygotowanie do pracy,

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- możliwość rozwoju w strukturach firmy.

p.staniszewska@trenkwalder.com