Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni na stan.: GŁÓWNY TECHNOLOG

Lokalizacja: dowolna

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko:
GŁÓWNY TECHNOLOG

Od kandydata oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne lub pokrewne.
• Min. - lat pracy na stanowisku technologa – mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy z systemem ERP
• Znajomość technologicznych procesów obróbki skrawaniem (frezowanie toczenie)
• Znajomość technologicznych procesów obróbki plastycznej blach na zimno
• Dbałość o czytelność i poprawność wprowadzanych rozwiązań technicznych
• Umiejętność negocjacji, samoorganizacja pracy własnej, odpowiedzialność
• Orientacja na realizację celu, rzetelności i terminowość w realizacji zadań
• Umiejętność przewidywania następstw podejmowanych decyzji i zapisów

Opis stanowiska pracy:

• Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji dot. procesów technologicznych dla uruchomionych wyrobów i usług
• Typowanie operacji, które z braku zdolności produkcyjnych należy wykonać w kooperacji oraz opracowanie dla nich warunków technicznych wykonania i odbioru
• Nadzór nad opracowywaniem szczegółowych instrukcji technologicznych
• Sprawdzanie i zatwierdzanie procesów technologicznych opracowanych przez podległych pracowników
• Opracowywanie materiałów do przeprowadzenia analizy kierunków modernizacji technologii i wynikających z nich inwestycji
• Pozyskiwanie ofert cenowych na dostawę maszyn i urządzeń do produkcji
• Przygotowywanie danych do kalkulacji kosztów procesów technologicznych
• Nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesu zmian technologicznych
• Określanie możliwości technologicznych
• Doskonalenie, optymalizacja istniejących procesów technologicznych (narzędzia operacje organizacja)
• Współpraca z działem produkcji w zakresie technologicznym

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- wynagrodzenie od - ---,-- zł do - ---,-- zł brutto + - ---,-- dodatek funkcyjny + premia do --%

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail
lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy:
Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa
ul. Fabryczna -
------ Pakość
tel.: -- / ---------
e-mail: sekretariat@notec.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia -- sierpnia ---- r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z ---- r. Nr ---, poz. ---, ze zm.)"