KSK Noteć - Energa Kotwica Kołobrzeg 73:89 (23:12, 21:26, 10:27, 19:24)

Punkty dla Noteci: Małecki 28, Paul 16, Maciejewski 8, Michalski 6, Krawczyk 5, Filipiak 5, Szczepanik 3, Sroczyński 2,

Punkty dla Kotwicy: Bodych Ł. 18, Przyborowski 15, Rduch 15, Ryżek 14, Dzierżak 9, Pawłowski 9, Żmudzki 4, Bodych P. 3, Dobriański 2.

Początek meczu należał do gospodarzy. To inowrocławianie byli zespołem, który lepiej rozpoczął spotkanie. Na początku drugiej kwarty przewaga Noteci sięgnęła 15 punktów. W tej części meczu goście zaczęli częściej zdobywać punkty i powoli odrabiać straty. W samej końcówce pierwszej połowy w ciągu 15 sekund zawodnicy Kotwicy zaliczyli dwie celne trójki pod rząd i do przerwy było 44:38.

Trzecia kwarta to wyraźna dominacja gości, którzy zdobyli prawie trzykrotnie więcej punktów, od gospodarzy i kilkupunktową stratę w ciągu 10 minut zamienili na 11-punktowe prowadzenie. W ostatniej kwarcie górą znów byli goście, którzy ostatecznie zwiększyli prowadzenie do 16 oczek.