KSK Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot 80:75 (22:17, 20:20, 20:21, 18:17)

Punkty dla Noteci: Żurawski 21, Filipiak 15, Grzesiński 14, Bierwagen 13, Kowalewski 13, Kretkowski 2, Duda 1, Robak 1,

Punkty dla Trefla: Pułkotycki 18, Walda 13, Rajewicz 12, Kowalski 11, Lis 10, Groth 5, Życzkowski 2, Zozuń 2, Rompa 2.

Choć przez większość czasu przewaga Noteci wahała się na poziomie 5-10 punktów, to w połowie ostatniej kwarty goście wyszli na 5-punktowe prowadzenie. Inowrocławianie nie dali sobie odebrać zwycięstwa i w samej końcówce odzyskali kilkupunktową przewagę.

Spoglądając w pomeczowe statystyki w oczy rzuca się kiepska skuteczność obu drużyn w rzutach z dystansu - 18% po stronie gospodarzy i 26% po stronie gości. W zespole Noteci, z wyjątkiem Bierwagena, pozostali zawodnicy pierwszej piątki spędzili na parkiecie ponad pół godziny. Koszykarze, którzy wchodzili z ławki dorzucili w sumie tylko 4 punkty. Po stronie Trefla ławka zdobyła natomiast 35 punktów. Wśród biało-niebieskich double-double uzyskali Filipiak (15 pkt, 11 asyst) i Kowalewski (13 pkt, 13 zbiórek).

W następnej kolejce obie inowrocławskie drużyny zagrają na wyjeździe. Noteć zmierzy się z Arką AMW II Gdynia, a Domino z Politechniką Gdańską.