Siódmy już turniej koszykówki ulicznej pod patronatem prezydenta Inowrocławia jest rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych. Dla zwycięzców turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody, dyplomy i puchary.

W ramach imprezy odbędą się również koncerty muzyki hip-hop, które rozpoczną się o godz. 19:00 w Teatrze Letnim przy ulicy Świętokrzyskiej. Zagrają lokalne zespoły sceny hip-hop, gwiazdą wieczoru będzie PALUCH, a całość poprowadzi Dvj Rink. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

aktualizacja
W kategorii U-16 zwyciężyła ekipa "Jabol" przed "Graczami" i "Blachotrapez Team", natomiast w open - Domino Inowrocław, drugie miejsce zajęła Jedna Miłość, trzecia Na Farcie, czwarte Chynch Wiarriors, a piąte Skazani na Basket. MVP turnieju został Michał Warchowski, MVP młodych - Dmitrij Zhaludok. [MP]