Spotkanie Polska - Grecja to drugi z meczów, które w ramach eliminacji rozegrano w piątek w Inowrocławiu. W pierwszej potyczce Norwegia pokonała Islandię 2:0.

O godzinie 17 na murawę stadionu przy Wierzbińskiego wybiegły reprezentantki Polski i Grecji. Kibice mieli okazję zobaczyć aż sześć goli i co ważne, wszystkie zdobyły biało-czerwone. Jako pierwsza na listę strzelców po stałym fragmencie gry wpisała się w 6 minucie Dominika Gasieniec. Zaledwie 2 minuty później zaskakującym uderzeniem bramkarkę Greczynek pokonała Anita Turkiewicz. Trzecią bramkę zdobyła w 34 minucie Marcjanna Zawadzka. W drugiej połowie wynik podwyższyły Dominika Gasieniec (51 min.), Joanna Olszewska (64 min.) i Kasandra Parczewska z rzutu karnego (88 min.).

11 czerwca Polska zagra we Włocławku z Norwegią, a Grecja w Toruniu z Islandią. [MJ]