W mistrzostwach na ergometrach wioślarskich rywalizowało 11 czteroosobowych drużyny z różnych jednostek z naszego województwa. Zawody toczyły się indywidualnie i drużynowo.

W startach indywidualnych na ergometrze wioślarskim na dystansie 1000 metrów 1 miejsce zajął Paweł Korgol z KM PSP Grudziądz, czas 3:03,10, drugie; Michał Górka z KM PSP Bydgoszcz, czas 3:04,70; a trzecie Karol Koroniewski z KP PSP Aleksandrów Kujawski, czas 3:07,50.

W startach sztafet na ergometrze wioślarski na dystansie 4x500 m (2000 m) pierwszą lokatę zajęła KM PSP Bydgoszcz, czas 5:51,80; drugą KM PSP Toruń, czas 5:52,50; a trzecią - KM PSP Grudziądz, czas 5:56,00.

W konkurencji Crossfit drużynowo pierwsze miejsce zajęła KP PSP Inowrocław, czas 13:45; drugie miejsce KP PSP Aleksandrów Kujawski, czas 14:30; 14:30; a trzecie - KM PSP Bydgoszcz, czas 15:28. [MP]