KSK Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław 74:66 10:18, 21:15, 24:14, 19:19)

Punkty dla Noteci: Paul 15, Michalski 13, Malitka 12, Maciejewski 12, Rosiński 9, Krawczyk 6, Lisewski 4, Szczepanik 3,

Punkty dla WKS: Dziewa 24, Mroczek -Truskowski 9, Krakowczyk 8, Wilczek 7, Grzeliński 7, Pławucki 4, Bluma 3, Michałek 2, Jakubiak 2.

Początek meczu nie wyglądał najlepiej w wykonaniu gospodarzy. Zdobywanie punktów przychodziło z dużym trudem. Goście zaczęli znacznie lepiej. Na początku drugiej kwarty na tablicy wyników było już 12:27, co mogło zwiastować niekorzystny końcowy wynik. Na szczęście gospodarze wzięli się za odrabianie strat i na minutę przed końcem tej części gry doprowadzili do remisu 31:31.

W trzeciej kwarcie zagrali już wyraźnie lepiej, niż na samym początku, co dało im 8 punktów przewagi na 10 minut przed końcem meczu. Ostatnia kwarta była remisowa, dlatego wypracowaną wcześniej przewagę udało się utrzymać do końca.

W następnej kolejce Noteć zagra 21 października na wyjeździe z Eneą Astorią Bydgoszcz. [MJ]