22 PAŹDZIERNIKA 2017
9°C

Piątka mistrzem w piłkarskich szóstkach

Ino-onlinesport.pl | 9  października 2017, 13:45
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu zwyciężyła w turnieju finałowym ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w "szóstkach" piłkarskich chłopców.

r  e  k  l  a  m  a

Ekipa ta pokonała w finale drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy 2:0, w meczu o miejsca trzecie i czwarte inowrocławska "czternastka" wygrała 2:0 z reprezentacją Dąbrowy Biskupiej. W pokonanym polu pozostały ekipy Pakości i Janikowa, które odpadły w fazie grupowej. Zawody rozgrano dziś na boisku "Orlik" w Pakości. [IO]