Noteć trzecia w towarzyskim turnieju

Zawodnik Noteci Łukasz Paul tuż po końcowej syrenie przegranego meczu z Astorią. fot. MJ
 Ino-onlinesport.pl | 10 września 2017, 16:02
KSK Noteć okazała się bardzo gościnna. Inowrocławianie zajęli ostatnie miejsce w turnieju o puchar prezydenta miasta.

r  e  k  l  a  m  a

W dzisiejszym meczu z Astorią Bydgoszcz gospodarze przegrali 78:81, choć trzecią kwartę kończyli z dwudziestopunktowym prowadzeniem. Wynik tego spotkania oraz wczorajsza porażka z drużyną KK Parklji 72:89 dają inowrocławianom trzecie miejsce w turnieju. Pierwsze zajęli koszykarze Astorii, a drugie - Słoweńcy.

Wiele wskazywało na to, że po przegranej ze Słoweńcami Noteć zwycięży niedzielny mecz z Astorią. 20-punktowa przewaga na 10 minut przed końcem spotkania wydawała się sporą zaliczką. Niestety goście z Bydgoszczy w czwartej kwarcie nie tylko odrobili sporą stratę, ale zdołali wyjść na 3-punktowe prowadzenie. W ostatniej części meczu gospodarze zagrali wyraźnie słabiej popełniając dużo błędów, co doskonale wykorzystali zawodnicy Astorii.

W drużynie Noteci ponad połowę wszystkich punktów zdobyli Paul (22) i Małecki (18). Podobnie było w zespole gości - tutaj najlepiej punktowali Śpica (24) i były zawodnik biało-niebieskich - Grod (17). Najlepszym zawodnikiem Noteci wybrano Łukasza Paula, a MVP turnieju - Pawła Śpicę z Astorii. Pierwszy ligowy mecz KSK Noteć zagra u siebie 23 września z Jamalex Polonia 1912 Leszno. [MJ]

Wasze komentarze:

Dyrektor

Inowrocław
[13]
2017-09-10 17:49:57 | zgłoś do moderacji

Bardzo dużo pracy przed trenerem a sezon już za dwa tygodnie.

inek80

Inowrocław
[49]
2017-09-10 16:25:55 | zgłoś do moderacji

Film instruktażowy jak przegrać wygrany mecz! Trener to statysta, który nie wie co zrobić jak sie sypie.