Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć Inowrocław 93:79 (20:18;16:18;21:13;36:30)

Punkty dla Zetkamy: Wojciechowski 25, Sanny 16, Kasiński 13, Kowalski 13, Bluma 10, Lipiński 7, Weiss 4, Muskała 3, Kliniewski 2,

Punkty dla Noteci: Grod 25, Maciejewski 16, Wierzbicki 11, Lisewski 9, Adamczewski 5, Jaśtak 3, Sroczyński 3, Bielecki 3, Kucharski 1.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko ostatecznie pokonała KSK Noteć 3:1. Biało-niebiescy zdołali wygrać tylko w trzecim, sobotnim spotkaniu w Kłodzku. W rundzie zasadniczej KSK Noteć odniosło 12 zwycięstw i poniosło 18 porażek, co dało w rezultacie 12 miejsce. Notowany o 3 pozycje niżej zespół z Kłodzka w rundzie play out okazał się jednak lepszy.

W niedzielnym, czwartym meczu, w pierwszej połowie nieco lepiej zagrali inowrocławianie. Dobra gra skończyła się jednak wraz z początkiem trzeciej kwarty. Słabszą dyspozycję zawodników Noteci umiejętnie wykorzystali gospodarze, wychodząc na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. [MJ, fot. PW]

KSK Noteć - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 74:78
KSK Noteć - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 72:79
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć - 86:89
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KSK Noteć - 93:79