Kolejna pewna wygrana Damy Radę

Damy_Radę | 18 marca 2017, 11:49
W piątkowy wieczór inowrocławianie pewnie pokonali na własnym parkiecie zespół z Kęsowa 36:21.

r  e  k  l  a  m  a

Po raz kolejny inowrocławscy szczypiorniści bardzo dobrze zaprezentowali się publiczności zgromadzonej w HWS na Rąbinie. Od samego początku meczu Damy Radę dominowało nad źle zorganizowaną drużyną z Kęsowa. Inowrocławianie przez całe spotkanie byli lepsi zarówno w grze defensywnej jaki w ofensywie. Mimo brutalnej gry gości co zaowocowało dla nich aż trzema czerwonymi kartkami, nasz zespół potrafił znaleźć sposób na kontrolowanie przebiegu meczu. Kibice w HWS na Rąbinie już po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 20:10 mogli być już pewni zwycięstwa gospodarzy.

Druga połowa przebiegała podobnie do pierwszej. Trenerzy Damy Radę w drugiej odsłonie dali pograć mniej doświadczonym zawodnikom, którzy w pełni wykonali swoje zadania i ostatecznie inowrocławianie pokonali gości z Kęsowa 36:21.

Była to kolejna wygrana inowrocławskiej drużyny w rozgrywkach III ligi. [IO]

Bramki dla Damy Radę: Lewandowski 7, Łukasiewicz 7, Jankowski 4, Paweł Operacz 4, Klimaszewski 4, Dobrzański 2, Zbigniew Operacz 2, Franczak 1, Kaczalski 1, Kalinowski, Łożykowski 1, Perzyński 1, Witoń 1, Wrubel 1.