18 SIERPNIA 2017
18°C

Domino lepsze od Gryfa Goleniów

koszykówka | 11 stycznia 2017, 18:59
Koszykarze Domino Inowrocław pokonali na własnym parkiecie drużynę z Goleniowa 51:46.

r  e  k  l  a  m  a

Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 51:46 (10:15, 19:9, 18:14, 4:8)

Punkty dla Domino: Majer 14, Marciniak 12, Lewandowicz 9, Pomieciński 6, Kozłowski 5, Warchowski 3, Kornijec,

Punkty dla Gryfa: Adamkiewicz 11, Zarzeczny 9, Knowa 9, Musialski 8, Soczewski 4, Bury 3, Żylak.

Inowrocławianie potrzebowali sporo czasu, by dobrze wejść w spotkanie. Po ponad 8 minutach gry gospodarze mieli na koncie zaledwie 4 punkty. Na szczęście w samej końcówce pierwszej kwarty Domino zaczęło w końcu zdobywać punkty i po kolejnych 10 minutach inowrocławianie prowadzili już 22:11. W trzeciej kwarcie goście ponownie wykorzystali słabszy okres gry gospodarzy i wyszli na prowadzenie. Taka sytuacja nie trwała jednak długo. W połowie trzeciej części gry Domino wyszło na prowadzenie, którego nie oddało już do końca meczu. Podobnie jak na samym początku meczu, również na końcu inowrocławianie mieli spore problemy ze zdobywaniem punktów. Ostateczny wynik 51:46 został ustalony już na początku 37 minuty meczu, a gospodarze nie trafili do kosza ani razu przez ostatnie 6 minut spotkania. Niewiele lepiej w końcówce meczu wypadli goście, co pozwoliło utrzymać przewagę i wygrać całe spotkanie.

Następny mecz Domino zagra u siebie 18 stycznia o godz. 18 z TKM Włocławek. [MJ]