Domino Inowrocław - Asseco II Gdynia 76:71 (16:29, 18:9, 18:14, 24:19)

Punkty dla Domino: Majer 20, Kozłowski 19, Marciniak 13, Warchowski 10, Lewandowicz 8, Kornijec,

Punkty dla Asseco II:Kołodziej 25, Itrich 16, Załucki 13, Traczyk 8, Szymański 7, Korolczuk 2.

Mecz zaczął się dla gospodarzy fatalnie. Inowrocławianie potrzebowali całych 5 minut, by zdobyć pierwsze punkty. Tymczasem goście mieli na koncie już 16 oczek i prowadzili 16:0. W drugiej części pierwszej kwarty Domino zaczęło w końcu trafiać do kosza, jednak doskonała dyspozycja zawodników z Gdyni nie pozwalała zbliżyć się do przeciwnika. Po 10 minutach było 16:29. W drugiej kwarcie goście wyraźnie osłabli i dopisali na swoje konto zaledwie jedną trzecią tego, co w pierwszej kwarcie. Inowrocławianie natomiast powoli, ale systematycznie odrabiali straty. Te po pierwszej połowie wynosiły już tylko 4 punkty. W drugiej połowie meczu to Domino dyktowało warunki, by na koniec trzeciej kwarty doprowadzić do remisu, a po ostatnich 10 minutach wygrać różnicą 5 punktów.

Kolejne i zarazem ostatnie tegoroczne spotkanie Domino zagra na wyjeździe 17 grudnia z Treflem II Sopot. [MJ]