Cały mecz miał bardzo nierówny przebieg. Po pierwszej kwarcie wyglądało na to, że o wygraną będzie bardzo trudno. Ten okres to słaba gra gospodarzy, co zawodnicy z Gniezna doskonale wykorzystali wychodząc na prowadzenie 21:8. Druga kwarta to całkowita zmiana obrazu gry. Zawodnicy Domino zaczęli szybko odrabiać straty, natomiast goście nie potrafili się temu przeciwstawić. Do przerwy było 37:32. Warto dodać, że w ciągu pierwszych 17 minut dla Domino punkty zdobywało zaledwie trzech zawodników - Majer, Marciniak i Kozłowski.

W trzeciej kwarcie Domino wyraźnie zwolniło tempo. Przez 10 minut inowrocławianie zdobyli tylko 9 punktów. W ostatniej kwarcie obie drużyny znów zaczęły częściej trafiać do kosza i końcówka spotkania zrobiła się zacięta. Ostatecznie po 40 minutach na tablicy widniał wynik 67:67 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ta, podobnie jak czwarta kwarta, była bardzo wyrównana z niewielką przewagą Domino. W samej końcówce gospodarze trafili 6 spośród 8 rzutów wolnych, dzięki czemu faule gości niewiele pomogły i ostatecznie Domino odniosło piąte w tym sezonie zwycięstwo.

W następnej kolejce Domino zagra na wyjeździe 26 listopada z AZS Politechnika Poznań. [MJ]

Domino Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 86:81
(8:21, 29:11, 9:14, 21:21, 19:14)

Punkty dla Domino: Marciniak 19 (4x3), Kozłowski 18 (6x3), Majer 18, Kornijec 16 (1x3), Lewandowicz 6 (2x3), Warchowski 5, Libner 4.

Punkty dla Sklep Polski MKK: Dobrzycki 14, Budnikowski 14, Sobkowiak 11, Guilherme 10, Golasiński 9, Tyborowski 6, Kotwasiński 4, Szydłowski 4, Bilski 3, Kafarski 3, Szkopiński 3.