Domino Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 69:77 (12:32, 22:20, 17:13, 18:12)

Punkty dla Domino: Majer 23, Kozłowski 15, Libner 9, Marciniak 8, Lewandowicz 7, Pomieciński 4, Warchowski 3,

Punkty dla SMS: Samsonowicz 22, Gołębiowski 15, Bogucki 11, Mąkowski 9, Szlachetka 7, Wyszkowski 7, Czyż 3, Powideł 3.

Koszykarze Domino na zdobycie swoich pierwszych punktów potrzebowali aż 4 minut. Na zakończenie pierwszej kwarty gospodarze przegrywali już 12:32. Od tego momentu zawodnicy Domino wzięli się za powolne odrabianie strat i systematycznie zaczęli zmniejszać przewagę przeciwników. Niestety do wyjścia na prowadzenie zabrakło czasu i ostatecznie gospodarze przegrali 8 punktami.

Spoglądając w statystyki w oczy rzuca się przede wszystkim bardzo słaba skuteczność gospodarzy w rzutach osobistych (7/24, 29%). W następnej kolejce Domino zagra u siebie 1 października o godzinie 18 z Treflem II Sopot. [MJ]