Biało-zieloni zdołali zremisować z wyżej notowaną Kujawianką, choć jeszcze do 55 minuty przegrywali 0:2. Dwa celne strzały, dzięki którym drużyny podzieliły się punktami oddał Arkadiusz Makowiecki. Zawodnik występujący wcześniej w trzecioligowej Pogoni Mogilno występuje w barwach inowrocławian na zasadzie wyposażenia.

Kibice na stadionie przy Orłowskiej na pierwszą bramkę musieli czekać do 79 minuty. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się piłkarz gości - Paweł Kadłubowski. Wyrównującą bramkę dla Goplanii dopiero w 93 minucie strzelił Krzysztof Głogowski.

Najbardziej udany weekend mieli natomiast piłkarze MPK Noteć Inowrocław, którzy pokonali na wyjeździe Kujawiaka Sukowy 3:1. Bramki dla gości zdobywali Kamil Tecław, Marek Szczęsny oraz Daniel Wujkowski.

Terminarz na zbliżające się dni wygląda następująco. Cuiavia podejmie u siebie 6 września o godzinie 17.00 Noteciankę Pakość, Goplania zagra na wyjeździe tego samego dnia o godzinie 16.00 z GKS Baruchowo, a Noteć zmierzy się u siebie 7 września o godzinie 17.00 z Orłowianką Orłowo. [MJ]